Menu

Dame holdside

Træningstider 

Mandag kl. 18:00 - 19:30 Bane 2

Onsdag kl. 18:00 - 19:30 Kunsten

 

Vi mødes ved klubhuset 10 min. før træning.

Holdets stab

Træner
profil
Carsten Hansen
Træner
ingen pic
Kristian Ahrends Haagensen
Træner
profil
Jesper Olsen
Træner
ingen pic
Steffen Juhl
Holdleder
profil
Ann-Louise Findsen

KampprogramSydbank Kvindepokalen 2021/22 • Pulje 1

Juni 2021

Stige Boldklub 2017
4 - 3
livescore
Ude
Hauge Gruppen Arena

OKS

KampprogramKvinde S1 - Efterår 2021 • Pulje 1

August 2021

OKS
22. aug
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Kildemosens BK
September 2021

Tarup/Paarup IF
4. sep
Kl. 13.00
Ude
Home Tarup Park

OKS

OKS
19. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

SUB Ullerslev

OKS
26. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Søhus Stige
Oktober 2021

OKS
10. okt
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

SFF 2015

Bolbro G & IF
17. okt
Kl. 11.00
Ude
Bolbro-Parken

OKS

KampprogramKvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 2

August 2021

OKS
22. aug
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

FC Odense

NØFF
29. aug
Kl. 00.00
Ude
Drigstrup Sognegård

OKS
September 2021

OKS
5. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

B1913

ØB
12. sep
Kl. 13.00
Ude
ØB.s Anlæg

OKS

OKS
26. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

KFUM.s BK
Oktober 2021

Skamby BK
3. okt
Kl. 00.00
Ude
Skamby Stadion

OKS

OKS
10. okt
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Otterup B & IK

Aarup BK
17. okt
Kl. 00.00
Ude
Scankab Arena i Aarup

OKS

KampprogramKvinde 9M - Efterår 2021 • Pulje 1

August 2021

OKS
22. aug
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Bøgebjerg IF

Odense Foxes
29. aug
Kl. 11.00
Ude
Firmaidrættens idrætsanlæg

OKS
September 2021

OKS
5. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Bogense G & IF

Skamby BK
12. sep
Kl. 00.00
Ude
Skamby Stadion

OKS

OKS
26. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

FC Kurant
Oktober 2021

Strib IF
3. okt
Kl. 00.00
Ude
Strib fritids- & aktivitetscenter

OKS

OKS
10. okt
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Kildemosens BK

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
17. okt
Kl. 00.00
Ude
Carl Nielsen Hallen

OKS

OKS
24. okt
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Gelsted G & IF

BBB
31. okt
Kl. 00.00
Ude
Bellinge Stadion

OKS

KampprogramKvinde 7M C - Efterår 2021 • Pulje 1

August 2021

Båring GF
17. aug
Kl. 18.30
Ude
Båring GF.s anlæg

OKS

Korup IF
29. aug
Kl. 00.00
Ude
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)

OKS
September 2021

OKS
5. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Gelsted G & IF

Holluf Pile-Tornbjerg IF
12. sep
Kl. 00.00
Ude
Holluf Pile skole

OKS

OKS
19. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

MG & BK

B1913 (3)
26. sep
Kl. 00.00
Ude
Campus Road

OKS
Oktober 2021

OKS
3. okt
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Verninge IF (2)

FC Odense (1)
7. okt
Kl. 17.15
Ude
Svanereden

OKS

OKS
17. okt
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

SSV Højfyn

StillingKvinde S1 - Efterår 2021 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Bolbro G & IF 0 0 0 0 0
2 Kildemosens BK 0 0 0 0 0
3 OKS 0 0 0 0 0
4 SFF 2015 0 0 0 0 0
5 SUB Ullerslev 0 0 0 0 0
6 Søhus Stige 0 0 0 0 0
7 Tarup/Paarup IF 0 0 0 0 0

StillingKvinde S2 - Efterår 2021 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B1913 0 0 0 0 0
2 FC Odense 0 0 0 0 0
3 KFUM.s BK 0 0 0 0 0
4 NØFF 0 0 0 0 0
5 OKS 0 0 0 0 0
6 Otterup B & IK 0 0 0 0 0
7 Skamby BK 0 0 0 0 0
8 ØB 0 0 0 0 0
9 Aarup BK 0 0 0 0 0

StillingKvinde 9M - Efterår 2021 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 BBB 0 0 0 0 0
2 Bogense G & IF 0 0 0 0 0
3 Bøgebjerg IF 0 0 0 0 0
4 FC Kurant 0 0 0 0 0
5 Gelsted G & IF 0 0 0 0 0
6 Kildemosens BK 0 0 0 0 0
7 Nr. Lyndelse / Søby F.C. 0 0 0 0 0
8 Odense Foxes 0 0 0 0 0
9 OKS 0 0 0 0 0
10 Skamby BK 0 0 0 0 0
11 Strib IF 0 0 0 0 0

StillingKvinde 7M C - Efterår 2021 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B1913 (3) 0 0 0 0 0
2 Båring GF 0 0 0 0 0
3 FC Odense (1) 0 0 0 0 0
4 Gelsted G & IF 0 0 0 0 0
5 Holluf Pile-Tornbjerg IF 0 0 0 0 0
6 Korup IF 0 0 0 0 0
7 MG & BK 0 0 0 0 0
8 OKS 0 0 0 0 0
9 SSV Højfyn 0 0 0 0 0
10 Verninge IF (2) 0 0 0 0 0