Menu

Dame holdside

Træningstider 

Mandage kl. 18:30 - 20:00 bane 2

Onsdage kl. 18:30 - 20:00 bane 1

 

Vi mødes ved hovedindgangen 18:25, og går ind i samlet flok.

Holdets stab

Holdleder
profil
Ann-Louise Findsen
Træner
profil
Carsten Hansen
Træner
ingen pic
Line Sønderup Hansen
Træner
profil
Nicolai Christensen

KampprogramSydbank Kvindepokalen 2020/21 • Pulje 1

Juni 2020

OKS
1 - 2
livescore
Hjemme
OKSON-Park

Stige Boldklub 2017

KampprogramKvinde S2 - Efterår 2020 • Pulje 1

August 2020

Kværndrup BK
18. aug
Kl. 18.30
Ude
Kværndrup Stadion

OKS

OKS
30. aug
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Drigstrup/Munkebo
September 2020

SFF 2015
6. sep
Kl. 00.00
Ude
Boe Byg Arena - Svanninge

OKS

OKS
13. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Glamsbjerg IF

Fraugde G & IF
20. sep
Kl. 00.00
Ude
Fraugde Stadion

OKS

OKS
27. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Kværndrup BK
Oktober 2020

Drigstrup/Munkebo
4. okt
Kl. 00.00
Ude
Drigstrup Sognegård

OKS

OKS
11. okt
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

SFF 2015

Glamsbjerg IF
18. okt
Kl. 11.00
Ude
Glamsbjerg Stadion

OKS

OKS
25. okt
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Fraugde G & IF

KampprogramKvinde 7M C - Efterår 2020 • Pulje 2

August 2020

Højby S & G
23. aug
Kl. 00.00
Ude
Højby Skole

OKS

OKS
30. aug
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Holluf Pile-Tornbjerg IF
September 2020

S.K.F.I.F.
9. sep
Kl. 18.30
Ude
Skt. Klemens-hallen

OKS

OKS
13. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

BBB

Ebberup IF
21. sep
Kl. 19.00
Ude
Ebberup Hallen (ude)

OKS

OKS
27. sep
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

FC Broby
Oktober 2020

OKS
4. okt
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

B 67

Verninge IF (1)
11. okt
Kl. 00.00
Ude
Verninge Stadion

OKS

OKS
25. okt
Kl. 00.00
Hjemme
OKSON-Park

Nr. Søby BK

StillingKvinde S2 - Efterår 2020 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Drigstrup/Munkebo 0 0 0 0 0
2 Fraugde G & IF 0 0 0 0 0
3 Glamsbjerg IF 0 0 0 0 0
4 Kværndrup BK 0 0 0 0 0
5 OKS 0 0 0 0 0
6 SFF 2015 0 0 0 0 0

StillingKvinde 7M C - Efterår 2020 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 67 0 0 0 0 0
2 BBB 0 0 0 0 0
3 Ebberup IF 0 0 0 0 0
4 FC Broby 0 0 0 0 0
5 Holluf Pile-Tornbjerg IF 0 0 0 0 0
6 Højby S & G 0 0 0 0 0
7 Nr. Søby BK 0 0 0 0 0
8 OKS 0 0 0 0 0
9 S.K.F.I.F. 0 0 0 0 0
10 Verninge IF (1) 0 0 0 0 0