Menu

Holdets stab

Træner
profil
Cim Reinholdt
Træner
profil
Thomas Heinicke
Holdleder
profil
Morten Bjerregaard Ipsen

KampprogramU12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 3

August 2017

O K S
5 - 0
livescore
Hjemme
OKSON-Park

BBB

Egebjerg Fodbold
2 - 4
livescore
Ude
Ulbølle Stadion

O K S
September 2017

O K S
3 - 2
livescore
Hjemme
OKSON-Park

Nyborg G & IF

Fraugde G & IF (2)
1 - 3
livescore
Ude
Fraugde Stadion

O K S

O K S
2 - 1
Hjemme
OKSON-Park

Langeskov IF

OB
3 - 9
Ude
OB-Ådalen

O K S
Oktober 2017

O K S
6 - 1
livescore
Hjemme
OKSON-Park

Tårup IF

Dalby IF
3 - 8
Ude
Dalby Sportsplads

O K S

O K S
8 - 3
Hjemme
OKSON-Park

S.f.B.

KampprogramU12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 3

August 2017

O K S
2 - 10
Hjemme
OKSON-Park

Søndersø BK

Højby S & G
3 - 4
livescore
Ude
Højby Skole

O K S

O K S
8 - 2
Hjemme
OKSON-Park

Verninge IF
September 2017

O K S
3 - 6
livescore
Hjemme
OKSON-Park

KB/KR70

O K S
6 - 1
Hjemme
OKSON-Park

Fjordager IF

SUB Ullerslev
2 - 5
livescore
Ude
Ullerslev Stadion

O K S
Oktober 2017

O K S
0 - 2
livescore
Hjemme
OKSON-Park

Otterup B & IK

ØB
12 - 2
livescore
Ude
Ø.B.s Anlæg

O K S

O K S
4 - 13
Hjemme
OKSON-Park

Søhus Stige

Vindinge BK
12 - 1
livescore
Ude
Vindinge Sportsplads

O K S

KampprogramInde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 2

November 2017

Højby S & G (1)
Spillet
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

O K S

EGB
Spillet
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

O K S

O K S
Spillet
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Assens FC

O K S
Spillet
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Glamsbjerg IF

O K S
25. nov
Kl. 15.58
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Højby S & G (1)

O K S
25. nov
Kl. 16.22
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

EGB

Assens FC
25. nov
Kl. 16.46
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

O K S

Glamsbjerg IF
25. nov
Kl. 17.02
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

O K S
December 2017

Højby S & G (1)
9. dec
Kl. 15.18
Ude
Hårslev-Hallen

O K S

EGB
9. dec
Kl. 15.42
Ude
Hårslev-Hallen

O K S

O K S
9. dec
Kl. 16.06
Hjemme
Hårslev-Hallen

Assens FC

O K S
9. dec
Kl. 16.22
Hjemme
Hårslev-Hallen

Glamsbjerg IF

KampprogramInde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 4

November 2017

O K S
Spillet
Hjemme
Hårslev-Hallen

B 67

BBB (2)
Spillet
Ude
Hårslev-Hallen

O K S

Søhus Stige (1)
Spillet
Ude
Hårslev-Hallen

O K S

O K S
Spillet
Hjemme
Hårslev-Hallen

Næsby BK

B 67
25. nov
Kl. 10.28
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

O K S

O K S
25. nov
Kl. 10.44
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

BBB (2)

O K S
25. nov
Kl. 11.00
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Søhus Stige (1)

Næsby BK
25. nov
Kl. 11.24
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

O K S
December 2017

O K S
9. dec
Kl. 14.08
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

B 67

BBB (2)
9. dec
Kl. 14.24
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

O K S

Søhus Stige (1)
9. dec
Kl. 14.40
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

O K S

O K S
9. dec
Kl. 15.04
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Næsby BK

StillingU12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 O K S 9 9 0 0 27
2 Langeskov IF 9 6 2 1 20
3 Fraugde G & IF (2) 9 6 1 2 19
4 Egebjerg Fodbold 9 6 0 3 18
5 Nyborg G & IF 9 6 0 3 18
6 S.f.B. 9 2 1 6 7
7 Dalby IF 9 2 0 7 6
8 Tårup IF 9 2 0 7 6
9 BBB 9 2 0 7 6
10 OB 9 2 0 7 6

StillingU12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 3

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Søndersø BK 10 8 0 2 24
2 KB/KR70 10 8 0 2 24
3 ØB 10 7 2 1 23
4 Vindinge BK 9 7 0 2 21
5 Søhus Stige 10 5 3 2 18
6 Fjordager IF 10 4 1 5 13
7 O K S 10 4 0 6 12
8 Højby S & G 9 2 2 5 8
9 Otterup B & IK 10 2 1 7 7
10 SUB Ullerslev 10 1 3 6 6
11 Verninge IF 10 0 0 10 0

Seneste nyheder

  • U12 Nyt
    Holdet vokser
  • U12 Nyt
    U10 vinter træningstider

Næste kampU12 drenge B (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 3

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampU12 drenge C (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 3

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

Næste kampInde - U12 drenge C født 2006 • Pulje 2

Hjemme mod
Højby S & G (1)
25. nov
Kl. 15.58
Bogense Hallerne (Hal 1)
Inde - U12 drenge C født 2006 - Pulje 2

Næste kampInde - U12 drenge B født 2006 • Pulje 4

Ude mod
B 67
25. nov
Kl. 10.28
Bogense Hallerne (Hal 2)
Inde - U12 drenge B født 2006 - Pulje 4

Holdets aktiviteterÅrgang 2006

November 2017
25.
lørdag

10:28 - 11:32

DBU-Stævne
Stævne: Bogense Hallerne (Hal 2)
Indgangen til Okson Park
25.
lørdag

15:58 - 17:10

DBU-Stævne
Stævne: Bogense Hallerne (Hal 1)
Indgangen til Okson Park
December 2017
9.
lørdag

14:08 - 15:12

DBU-Stævne
Stævne: Bogense Hallerne (Hal 2)
Indgangen til Okson Park
9.
lørdag

15:18 - 16:30

DBU-Stævne
Stævne: Hårslev-Hallen
Indgangen til Okson Park

Spillerliste

profil
Amirhossein Chadeganipour
ingen img
Antony Blagoev
profil
August Sinclair
profil
Christoffer Ellehave
profil
David Martinussen
profil
Frederik Emil Mikkelsen
ingen img
Hassan Al-Idani
profil
Jacky He
ingen img
Johan Finn Høffner
ingen img
Jonas Hurwitz
profil
Julius Bjørn Gerner Hansen
ingen img
Julius Kelly
ingen img
Lasse Klint
ingen img
Mads Philipsen
profil
Marius Trebbien
ingen img
Martin Lindegaard Ladipo
ingen img
Mathias Ahlers
profil
Mathias Moretto Ipsen
ingen img
Meris Osmanovic
ingen img
Noah Hurwitz
ingen img
Oliver Delbing
ingen img
Oscar Wulf
ingen img
Oskar Åkerman
profil
Rasmus Berg Pedersen
ingen img
Sebastian Bjerre
profil
Victor Blicher Heinicke
profil
William Emil Skovbakke Sommer
profil
Zilas Valentin Andersen